Titles you rated
Innocent StepsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.5