Series
Ratings
25- DoubtRated ★ 0.5
MonstarRated ★ 0.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5