Movies
Ratings
130
TangledRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 1.5
Battle of the WarriorsRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
JunoRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
CrankRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 1.0