Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
GantzRated ★ 1.5
UnbowedRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0- HeartbreakersRated ★ 4.5