Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0