Movies
Ratings
745
Brick MansionsRated ★ 3.0
The Quiet OnesRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AbductionRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
Ju-on: White GhostRated ★ 1.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0
MostRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0- Tales of the UnusualRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0