Titles you rated
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Magic Angel Sweet MintRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 4.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
- 레카Rated ★ 3.5
- BeybladeRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 3.0