Movies
Ratings
20
About TimeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 0.5
TitanicRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5