Movies
Ratings
375
#AliveRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0