Titles you rated
MovingRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0