Movies
Ratings
705
MisbehaviourRated ★ 4.5
The Long Good ByeRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
After the WeddingRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 4.5
JexiRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0