Series
Ratings
89
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0