Titles you rated
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Fishbowl WivesRated ★ 1.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5