Movies
Ratings
67
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.0