Series
Ratings
20
PinocchioRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5