Movies
Ratings
130
MaleficentRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0