Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0