Movies
Ratings
415
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
6/45Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5