Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 2.5
Life After BethRated ★ 2.0
Copying BeethovenRated ★ 1.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 1.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 1.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 1.0
Step Up All InRated ★ 0.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
Private EyeRated ★ 1.0
AntiqueRated ★ 1.0
Love, LiesRated ★ 1.0
Crush and BlushRated ★ 1.0
Gods of EgyptRated ★ 1.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The SilencedRated ★ 1.0