Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Full SpeedRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5