Series
Ratings
26
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
The Night ManagerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- The SmokeRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
K-POP Extreme SurvivalRated ★ 0.5