Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0- Unknown Legendary GirlsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
The Chinese FeastRated ★ 2.5
The SwampRated ★ 3.5
The Saragossa ManuscriptRated ★ 3.5
ZamaRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.0