Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 1.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 4.0
The BrideRated ★ 2.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The CaveRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5