Series
Ratings
160
Toshishita Doutei-kun ni Honrou Sarete ImasuRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
At 25:00, in Akasaka Season 2Rated ★ 1.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 4.0- Survival WeddingRated ★ 1.0
- Mother GamesRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- Byplayers Season 3Rated ★ 3.0
Depth of FieldRated ★ 3.5
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 2.5
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 3.0
Can't Run Away from LoveRated ★ 0.5- Bansan BluesRated ★ 5.0
ShijukaraRated ★ 4.5
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 5.0- Billion x SchoolRated ★ 3.5
Eien no KinoRated ★ 2.5
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 1.5