Titles you rated
John WickRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0