Movies
Ratings
121
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.5