Titles you rated
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0