Movies
Ratings
103
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5