Series
Ratings
22
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0