Titles you rated
Bad BoysRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 0.5
SecretRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
V.I.P.Rated ★ 1.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5