Titles you rated
Witch HuntRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
BloodRated ★ 0.5
Mr. BackRated ★ 0.5
H.I.TRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 4.0