Movies
Ratings
114
Deja VuRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
BurntRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5