Series
Ratings
20- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5