Series
Ratings
20
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0