Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 1.5
MinariRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Sausage PartyRated ★ 1.5- HeroRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0