Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Together: Treble WinnersRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Red TeacherRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0