Movies
Ratings
500
ArrivalRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5