Titles you rated
Aggretsuko Season 5Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0