Titles you rated
Star TrekRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0- Van HelsingRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0