Movies
Ratings
1238
Highest 2 LowestRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wild StrawberriesRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
FerrariRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 1.5
Back in ActionRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 2.5