Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5