Titles you rated
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Handa-kunRated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 5.0
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 2.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
Koi wa YamiRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 2.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0