Series
Ratings
20
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5