Titles you rated
True LiesRated ★ 1.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0