Titles you rated
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5