Series
Ratings
63
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0