Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- ステップファザー・ステップRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0