Movies
Ratings
41
The PiratesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0