Series
Ratings
42- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 2.5