Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5- Please Marry MeRated ★ 3.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 2.5
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Angel's ChoiceRated ★ 2.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 4.0